2018 Zühre Pardesü Modellerine Gözatın

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2018 yılında de sizi gerektiğince renkli tasarımlarla karşılıyor. Yeni pardesü modellerinde sarfedilen renkler daha çok cam göbeği ve ekru tonlarından oluşuyor.

Pardesü modellerinde daha çok kalın kumaşlardan oluşturulan baharlık modeller floral desenleriyle sizi büyüleyecek. Kadınların üzerlerinde görmekten hoşlandıkları çiçek desenleri pardesülerde de sizi yalnız bırakmayacak. Floral desenlerin yanı sıra puantiyeli pardesülerde ön plana çıka pardesü desenlerinden biri. Daha çok bilek boyuna kadar uzanan puantiyeli pardesüler ufak puantiyelere sahip. Büyük puantiyelerin daha kilolu göstereceğini göz önüne alan Zühre tasarımcıları kadınların daha zarif görünmesi amacıyla değişik tasarımlar oluşturmuş.

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2018 koleksiyonunda yer alan modellerden biride; kolları ve vücudu karşıt renklerden meydana gelen pardesüler. İkili renkler genelde toz pembe ve lacivert renklerinden meydana geliyor. Lacivertin gövde bölgesinde kullanılmasının sebebi daha zayıf gösteren renkler arasında yer alması.

Beli kUşaklı ve kapşonlu olan Zühre pardesü modelleriyle yeni sezonu daha sportif bir şekilde karşılayacaksınız. Spor modellerde genelde kapşon kullanılarak bel bölgesi büzgülü şekilde tasarım edilmiş. Kullanılan renklerle beraber spor modeller tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği pardesü modellerinden biri durumuna gelecek.

Zühre pardesü modellerinde kot pardesülere de rastlamak mümkün. Yaz günleri amacıyla uygun bir seçim olan kot pardesü modelleri öndeki düğmeleri ile daha rahat bir kullanım basitliği sağlıyor. Kaz ayağı deseni olarak adlandırılan ve pardesülerde bol şekilde sarfedilen modeller tesettürlü kadınların ilgiini çekecek modellerden birini oluşturuyor. Kaz ayağı modelinden geliştirilen pardesünüzle girdiğiniz ortamların en çok ilgi çeken isimlerinden biri olacaksınız.

Geometrik desenlerin arasında çizgili modellerde gerektiğince revaçta. Enine çizgilerden meydana gelen pardesüler ince çizgi olmak şartı ile sizi daha zarif gösterebilir. Çizgili pardesünüzü doğru kullanmayı bildiğiniz prosese her vakit daha şık görüneceksiniz.

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2015 koleksiyonu sizlere elbiseyi andıran modelleride bir arada sunuyor. Tıpkı bir elbiseyi andıran pardesü modelleri tam olarak diz altında bitiyor ve yakasız modelleri ile elbiseyi andırıyor. Bu tip pardesü modellerinde üç renk kullanılarak, elbise modeli pardesüye aktarılıp şık tasarımlar meydana çıkarılmış görünüyor.

Daha yalın pardesü modelleri tercih etmek istiyorsanız Zühre pardesü modellerinde istediğiniz gibi yalın modellerde mevcut. Yakalı olan modeller bel evresinde hafif bolluk yer alan değişik tasarımlar sizi daha yalın bir şekle sokacak. Sadelik arayan bayanlar amacıyla renklerde son derece yalın düşünülmüş. Krem rengi, gri ve lacivert yalınlık arayan tesettürlü bayanlar amacıyla uygun pardesü modellerini oluşturuyor.

Cepli pardesü modellerini seviyorsanız Zühre pardesü modellerinde kot pardesü türlerine yönelmelisiniz. Daha spor olan kot pardesülerin her iki yanısıra da modele yakışacak şekilde cepler tasarım edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek