A101 22 Haziran 2017 Aktüel Katalog

A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri yayınlandı. A101 22 Haziran 2017 aktüel ürünleri kataloğu perşembe fırsatlarını görücüye çıkartan A101 market; bakalım bu hafta hangi mamülleri sunmuş… Sosyal medyada şuandan çok konuşulan ve insanların aralarında paylaştığı görselleri sahip olan araştırma makalemiz başlıyor.

A101 22 Haziran, bu hafta tam manası ile istenilen mamülleri sunuyor diyebiliriz. Pek çok insandan duyduğumuz; “A101 şu ürünü getirse de alsak…”, “Tam da istediğim şeyler…” dediği mamülleri sunmayı tekrar başaran bu market bakalım yeni haftasında neler sunmuş inceleyip görelim.

A101 aktüel, tahmin edilenin aksine harika fırsatları sunmuş olduğu ve sunmuş olduğu fırsatları da her marketine yaydığı şüphesiz ki gerçek… Bu 81 ilin güzide marketinin neler sunmuş olduğu haftalar eskiden merak hususu iken aşağı yukarı bir hafta eskiden A101 marketlerin sunmuş olduğu broşürler ile bu mamüller ile ilgili bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu haftanın mamüllerinde neler olduğuna ise şimdi bakmanın tam vakti… A101 22 HAZİRAN indirimleri ile gönüllerde taht kuracak fiyatlar ve istenilen fırsatlar var diyebiliyoruz.

A101, tekrar bir TV ürünü, bir tablet, 26 jant bisiklet, akülü araba, oyuncaklar, kulaklıklar, tencere takımları, mutfak mamülleri, besin fırsatları, valizler ve daha pek çok ürünü sunuyor. A101 marketin sunmuş olduğu bu mamülleri tek tek inceleyelim.

Hi Level 32” uydu alıcılı HD LED TV
Vestel Venus E2 Çift SIM cep telefonu
Piranha Kablosuz bluetooth kulaklık
Piranha kablosuz bluetooth hoparlör
26 jant bisiklet
Akülü araba
Oyuncaklar
CEM Nero mamülleri
Mutfak Ürünleri
Arzum AR1027 el blender seti
Filtre Kahve Makinesi
Dört tekerlekli kabin tarzı sert valiz
ve pek çok A101 22 haziran tarihli fırsat…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu