Adsense Onaylandı! ; )

Merhaba,

Arkadaşlar 6 ağustos tarihinde şu konuyu açmıştım Adsense ‘saçmalıyor diye. .Aradan 10 gün geçti.. O günden, sonra onaylandı mesajı gelmişti daha sonra, içerek vs yetersiz zart zurt red mesajları geldi işte..: ) Neyse fazla geçmeden yine başvuru yaptım. 16 ağustos tarihinde akşam saat : 20:34 sularında onaylandı..

adsense onaylandı

Peki ilk onay veren sonra red mesajı atan google! ne değiştiki sitede? Hiç birşey konular aynı, içerek aynı tema aynı: ) ?

Ben herzaman diyorum abi bu adsense olayı tamamen şans olayı gibi birşey çünkü bu sitede başvuru yaptım. Kabul oldu sonra red sonra yine kabul oldu şuan reklamlar gözüküyor! gel gelelim  googlenin saçmalıklarına.. Abi bu adsense onayı nasıl alınır? neler yapmak, gerekiyor bunlar hakkında pek bilgi vermeme gerek yok zaten websitelerde veya google kendi sitesinde bilgilendirme amaçlı bilgiler vermiş ama bana göre alakası olmayan şeyler.. Herneyse ben onayı aldım işime bakarım demiyorum çünkü adsense almak isteyen çok kişiler var.. R10 forumda konu açtım konu silindi: ) Neden bilmiyorum ama satış falanda yapmıcaktım. Sadece bir kişiye, gönüllü olarak yardımcı olmak istemiştim..

Google aramalarında Adsense onaylatma, Adsense onaylatma taktikleri diye bir çok aramalar var.. Umarım enginuzun.org a giriş yaparsalar sitelerini inceledikten sonra yardımcı olmaya çalışırım.. Tabi herkese olmak isterim ama. Benimde babamın çifliği değilki : ) Herkese adsense sahibi yapalım..

Fazla konuyu uzatmadan. TOPLAMAK İstiyorum..

Evet arkadaşlar adsense almak isteyen arkadaşlar konuya yorum yazarsalar elimden, geldiğince yardımcı olmaya çalışırım onaylı hesap veya Onaysız pinli hesap konusunda.. Kalın sağlıcakla, İyi günler ;- )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu