Adsense Saçmalıyor!

Adsense başvuru yetersi içerek red mesajı saçmalık

Adsense son 15-20 gündür ciddi durumda saçmalıyor! ; ) daha önce, çok başvuru yaptım ve onay aldım.. Bu kişisel güncel blogum için başvuru yapmamıştım.. Hatta forumda bir kişi içerek vs ile alakalı ve hit, özgün yazıların 300-500 olması gerektiğini vurguladı.. Aama gel gelelimki.. Ben herzaman söylüyorum, alakası yok abi, adsense onaylayan kim ? insanlarmı yoksa botmu ? bunuda bilmiyoruz tabiki ama yinede hergün hergün usanmadan başvuru yapiyor(uz).. İçerek ile alakalı falan tartışma oldu bende o gece başvuru yaptım. Sitemde 15 adet makale var onlarda sallamasyon diyelim ve fazla içerek yok..

Pazartesi günü bir e-posta geldi.. Hesabınız tamamen onaylandı diye.. Ohbe dedim : ) Site onaylandı neyse telefon ile giriş yapıyorum girmiyor! Siteye giriş yaptım, reklamlar gözükmüyor? google amca sen madem onaylamadın bana neden e-posta gönderiyorsun?

Neyse fazla  ilgilenmedim reklamlar gözüksün bakarım dedim hesabım olduğu için bilgisayardan giriş yapmiyorum bu gece giriş yaptım baktım. Adsense girebildim ee,bide ne görelim. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi.. Hesabınız inceleniyor . Sitenizde reklam oluşturarak incelemeyi tamamlamamıza yardımcı olun..

Abi olalım ama bana neden e-posta gönderdiniz ben hala ordayım ? ; P oyunmu oynuyorsunuz anlamadımki..

Adsense başvurusu yapacaklara önerim.. Abi dediğim gibi hitle bitle falan alakası yok.. Belkide (100)üzeri adsense aldım.. Bazıları çöp site bazılarında içerek yoktu bile. Bana kalırsa adsense red yiyenlerin söylemlerine göre hitleri 200 ve makale adetleri yine 100üzeri ve 300-500 kelimeden oluşuyormuş.. E madem içerek ile alakalı bu insanlar neden adsense kabul edilmiyor?

Bu makalenin 2’serisi mutlaka olacaktır.. Şuan siteme kodları yeniden ekledim bekliyorum kesin olarak red mesajı olacaktır.. Ama denemek lazım, denemeden hiç birşeyi öğrenemeyiz dimi: )

Adsense hakkında kafanıza takılan sorular veya reklam yerleşimi vsvs… Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim yorum bırakmanız yeterlidir.

Hadi kalın sağlıcakla..

No Responses to “Adsense Saçmalıyor!”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu