Android İle Yasaklı Sitelere Giriş

Merhabalar ; android telefonlarınız ile kolay şekilde, yasaklanmış sitelere girebilirsiniz..

Araştırılası konulardan birisi olan Android yasaklı sitelere giriş hususu ile alakalı olarak sizlere en net ve doğru verileri vererek düşünce sahibi olmanıza yardımcı olmak hedefi ortamındayiz. Dünya çapında Android mobil işletim düzeneğinin kullanılma seviyesi %80 dolaylarında gezmeye devam ediyor. İkincil sistemleri kullanan telefon yapımcıları bile kısa vakit ortamında Android sistemine geçiş yaptı ve bu anlamda o kadar ciddi değişimler yaşandı ki inanamazsınız. Tabi ki bundan sonra siteleri gezerken bile telefonlarımızı kullanmaya başladığımızdan ötürü dikkatli olmak gerekiyor. Yasaklı sitelere giriş engeli ve Android DNS değiştirme gibi detaylar bilgisayarlarımızda yaptığımız gibi basit bir şekilde olmuyor. Bunun amacıyla ise ilaveten yöntemler kullanmak son derece büyük ehemmiyet arz eder.

Android Yasaklı Sitelere Giriş

Android yasaklı sitelere giriş gerçekleştirme amacıyla ilk olarak DNS adresi değiştirmek gerekiyor. Bilgisayarımızda bulunduğu gibi AĞ BAĞLANTILARI üzerinden basit bir şekilde bunu yapamıyoruz. Fakat bunun amacıyla tasarlanmış olan özel program mobil programlar yardımıyla kısa vakit ortamında bozukluğu çözüyoruz. Tek bir tuşa basarak telefonumuzu bütün sitelere girebilir duruma getirebiliyor evrensel DNS kullanabiliyoruz. Kısacası şunlar amacıyla özel olarak telefonunuza ROOT yetkisi felan verme gibi prosedürlere muhakkak gerek yok. Küçük birkaç prosedür ardından öncelikli olarak DNS değiştiriyorsunuz ve ardından istediğiniz bütün sitelere giriş yapabiliyorsunuz. +18 sitelere giriş de bu DNS prosedürüne dahil halde sayın okuyucular.
Android DNS Değiştirme

Telefonumuza indireceğimiz bir ufak program ile beraber bilgisayarımızda yaptığımız prosedürü otomatik olarak problemsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Şimdi detayları maddeler ile beraber sıralayacak ve düşünce edinecek olursak;

Hotspot Shield VPN Proxy programsını indirim kuracağız. – İNDİR
Ardından program telefona kurulduktan sonra çalıştırıyoruz.
Gelen ekranda ilk adımları İLERİ butonuna tıklayarak geçiyoruz.
Ardından ÇALIŞTIR sekmesi gelecek. Buna tıklıyoruz.
ÇALIŞTIR sekmesinin ardından ülke isimleri gelecektir. Buradan hangi ülke Proxy IP’leri üzerinden bağlanmak istediğinizi seçiyorsunuz.
Avrupa ülkelerini tercih etmeniz daha süratli bir gezinti sağlayacaktır.
Ardından mobil program alakalı PROXY sunucusuna bağlantı yapıyor ve çalışır duruma geliyor.
Siteleri problemsiz bir şekilde geziyorsunuz. İşiniz bittikten sonra PROXY programını kapatmanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Bu tip programlar güvenilir programlardır fakat tekrar de uzun vakit açık tutulması, saklılık ayarları ile alakalı birtakım problemlerin meydana çıkmasına namacıyla olabilir ve bu namacıyla ötürüsı ile ciddi anlamda sorun yaşamanız muhtemel duruma gelecektir. Soru ve problemlerinız amacıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek