Asker Er Maaşları Nekadar?

Ülkemizi büyük zorluklar içersinde savunan bu mübarek mesleğin maaşları, doğuda asker maaşı 2017 her vakit merak edilenler arasın da yer almayı başarıyor. Hem parasal hem de manevi olarak insanlara yardımcı olan bu meslek bu sebep ile bir çok şahıs doğrulusunda da tercih edilmekte. Bazı insanlar askerlik amacıyla lüzumlu olan vazife yerine gittikten sonra kısa devre ya da diğer şahıs de uzun devre askerlik yaptıktan sonra, isteğe bağlı olarak askerlik mesleğini devam ettirmek isteyen şahıslar de oluyor. Bu biçimde de askerlik mesleğine de devam ederek buradan maaş alan bir çok şahıs de ülkemiz sınırları amacıyla de yer alır. Bu biçim de asker olabilirsiniz aynı vakit da üniversite de okuyarak lüzumlu olan yerlerden mezun olduktan sonra askerlik mesleğine de başlayabilirsiniz.

Asker Maaşları 2017

Askerlik maaşları miktarı bir çok şahıs doğrulusunda merak edildiği amacıyla de bu mevzuya açıklık getirilecek. Askerlik sistemi amacıyla de belli bir statü ve de aynı vakit da unvan kavramı sahip olunan bulunduğu amacıyla bu askerlerin de aldıkları maaşlar birbirinden daha değişik olmakta.

Bu biçim de bakıldığın da bir eksper çavuşun aldığı maaşla daha kıdemli ve de yüksek bir unvana sahip birinin aldığı maaşlar da aynı olmayacaktır. Burada değişik değişik illere göre asker maaşları yer alır ve her statü ve kıdem de olan şahıs de diğerine göre değişik bir maaş alır. Asker maaşları 2600 gibi belirli bir miktardan başlar ve yükselerek 3600 gibi rakamlara ulaşır. Bu da bireyin unvanına göre maaşının arttığının da göstergesi olarak karşımıza çıkar.
Asker maaşları noktasın da bu mesleğe sahip şahıslara ek olarak askere gitmiş olan şahıslara de belli bir planlama geliyor.  Askere giden şahıslar normal de 40 TL gibi belli bir ücret alırken yeni planlama ile de bu bireylerin maaşlarına 60 TL zam yapılarak er asker maaşları 100 TL gibi belli bir ücrete çıkarılacağı konusun da yeni bir planlama sahip olunan. Bu biçim de bakıldığında da maaşları miktarı artmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu