Domain Kampanyası (Mydomain.com)

Merhaba, arkadaşlar 2gündür farklı domainler aldım (10) adet kadar şuan yine 2 adet daha register ediyorum..

Mydomain.com firmasının (com) ve (net) domaine yapığı bu süper kampanyadan yararlanmazsam olmazdı: ) Bazen yetişemiyorum kampanyalara ama bu sefer oldu, kolay bir paneli var arkadaşlar sınırsız olarak domain kayıt, register şansınız var hiç bir limitleme yok yane.

domain register fiyatları ;  TL İle 3-5TL

com domain fiyatı: 1.99$

net domain fiyatı: 0.99$

 

Unutmadan şunu ekleyelim. ; ) Ödeme yerine gelince indirim kuponu kullanabiliyorsunuz
kod şu arkadaşlar;
comeback10 ile 1.79$ ;’e düşüyor domain fiyatı.

com net domain kampanyaları mydomain ve godaddy 2017 domain kampanyası

Ödeme seçenekleri;  sanal kart (vcc) ile veya paypal ile kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. 10 dakika sonra sizin verdiğiniz e-posta adresine firma tarafından email gelecektir,  onaylanınca panele girip gerekli nameserver ns ayarlarını yapabilirsiniz. Domain sektöründe olan bir çok kişi var onların daha çok işine yarıyacaktır.. : ) .

O Değilde böyle kampanyalar olunca, insanın aklına domain gelmiyor… Bu sefer şanslıyım hem domainleri buldum hem çok uygun fiyata domain sahibi olduk.: )

2 Ay sonra başka bir uygun fiyatta transfer(taşıma) işlemi yapan firma varsa oraya domainlerimizi taşıyabiliriz böylece 2 yıllık domain ücretimiz (12-20) TL , oldu buda türk firmalarına göre çok düşük bir ücret nerdeyse bedavaya iki yıllık domain sahibi oluyoruz!; )

Elinizi çabuk tutun çünkü, firma sağlam firma kayıt çok oluyordur, şuan bir açıklama yok ama yinede belli olmuyor.

Godaddy.com domain kuponları yerine mydomain.com kuponlarını şuan kullanabilirsiniz. Makalenin sonuna geldik kalın sağlıcakla; )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu