Eşarp Kış Modelleri

Merhabalar, Bayanlara özel 2018 modelleri sizlerle..

Eşarp kullanmak kadar eşarbı doğru kullanmak da tesettür giyimin mühim ve ilgi edilmesi gereken noktalarından bir tanesidir. Eşarp, yüzü tamamiyle çevrelediği amacıyla yüzünüzdeki ifadeyi de gerektiğince etkileyen, tesettür giyen hanımlar amacıyla en güzel aksesuar ve saçları örten bir giyim ürünüdür. Bu yüzden eşarp seçerken elbisenize yakışan renge bakmanın yanı sıra yüzünüze ve yüz şeklinize yakışan eşarp rengini ten renginize göre belirleyerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Modada güzel ve doğru giyinmek uyum ve kontrasttan geçer.

 

a-)Esmer Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Esmer ten rengine sahip olan bayanlar ten rengine ideal eşarp seçerken muhakkak koyu renk eşarplardan uzak durmalıdır. Eğer kıyafetinizle olan renk uyumundan ötürü koyu renk eşarp takmak mecburiyetinde kalırsanız bu eşarp seçiminizi daha renkli koyu tonlarda olan bir eşarptan yana kullanmanız gerekir. Koyu ten renkli hanımlara mavi, turuncu, kırmızı gibi canlı renkler çok yakışmakta.

 

2-)Buğday Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Buğday ten rengine sahip olan bayanlar ya da kumral olan bayanlar ten rengine ideal eşarp seçerken kahverengi ve sarı tonlarını daha çok tercih etmelidirler. Buğday tenli kadınlara en çok yakışan renklerdendir mavi ve yeşil. Buğday tenli bayanlar kara ya da beyaz gibi çok keskin renklerden uzak durmalıdırlar. Bu keskin renklerden ziyade krem, kahverengi gibi daha yumUşak renkler onlara daha çok yakışacaktır.

 

3-)Açık Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Açık ten rengine sahip olan bayanlar açık, solgun renklerden uzak durmalıdır. Çünkü bu renkler onları daha çok solgun gösterir. Açık ten renkli bayanlar ten rengine ideal eşarp seçerken kırmızı, lacivert gibi canlı renkleri seçerek yüzlerine canlılık ve aydınlık katabilirler.

 

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek