KTunnel İle Giriş

Merhabalar, sınırları zorluyoruz saygı değer ziyaretçilerimiz, sizler için programsız olarak, yasaklı sitelere girebilirsiniz, vpn proxy girişlerini artık unutun hızlı, bir şekilde

Ktunnel Giriş, Ktunnel Nedir, Ktunnel Proxy

Ülkeler bazı durumlarda sosyal medya gibi siteleri yasaklayabiliyor. Giriş yapmanız amacıyla sarfedilen teknik ise proxy girişi dir. Farklı bir ülke üstünden giriş yapıyormuş gibi göstererek ulaşmanızı dilediğiniz siteye sizi ulaştıran bir nevi tünel vazifesini gören sisteme verdiği isimdir. Ktunnel‘de bu mantıkla çalışır. Bir sunucu üstünde barınarak, ip ya da domain kullanır. Arama motorlarından bulabileceğiniz gibi sitemizden Ktunnel giriş amacıyla tıklayınız yapabilirsiniz.

Ktunnel Nedir ? Yasaklı Siteler İçin uygunmu ? Uygulamasız gir!

Eskiden yasaklı sitelere giriş prosedürü DNS değiştirme yapılıyordu. Google DNS’si ile giriş yapanlar şu DNS’leri kullanıyordu: 8.8.8.8 – 8.8.4.4 Günümüzde ise DNS değiştirseniz dahi engelli sitelere ulaşamayabilirsiniz. O amaçla ikibinli senelerde ktunnel, vtunnel gibi siteler tanınmış oldu. Büyük olasılık bu sistemi kuranda ihtiyaçlarından ötürü bu tür bir site açmıştır. Sistemin çalışma mantığı gayet basittir.

Ktunnel Nasıl Kullanılır ve Çalışır? imreis.com

Web sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza istikbal ekranda adres alanı yer alır. Giriş gerçekleştirme dilediğiniz sitenin adresini bu bölüme aratarak sizi proxy sistemiyle ulaşmak dilediğiniz yasaklı siteye giriş yaptırır. Genelde yurtdışı ip adresleri kullanarak yönlendirme ile çalışan bir sistemdir. Sağlam proxy sistemine sahip siteler sıhhatli olarak sitelere giriş yapmanızı sağlar.

Makalemizin sonuna geldik.. Umarım rahat bir şekilde, yasaklı olan sitelere girebilirsiniz! Tamamen gizli ve saklı tutar http://imreis.com farkıyla!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu