Özgün Makale Nasıl Anlaşılır Testi

Merhabalar ,

Arkadaşlar satın aldığınız makaleleri kontrol ederek. Öğrenebilirsiniz.

Bende her blog yazarı gibi takipçilerime her vakit orjinal makalelar sunmak isterim. Ama birtakım durumlarda makalelarımızı varlıklaştırmak ilerletmek amacıyla İnternet kullananların en iyi dostu olan Google amcaya başvuruyoruz. Bazı yazarlar başka blogta ki makaleları kopyala-yapştır yaptıklarından ötürü bu sitelerin “Arama Motolarında” değerleri düşüyor. Bundan ötürü makalenizi varlıklaştırmak amacıyla internette yayınlanmış olan bir makaleyı kendinize göre yorumluyarak yayınlamak sizin amacıyla daha iyi olucaktır.
Zaman ayıramadığımız hallerde makale editörlerine makale yazdırma gereksinimi duyuyoruz. Sınav dönemlerimde bende birtakım arkadaşlardan makale yazmaları amacıyla rica ediyorum. Örnek vermek gerek görülürse bir makale yazarı makaleyı yazdı iyi güzel ancak yazdığı makale orjinal mü yoksa kopya içerik mi olduğunu nasıl anlayabiliriz?(!). Bu gibi hallerde internette tespit edilen “plagrasim checker” yada “makale orjinallik kontrolü” siteleri imdadımıza yetişiyor.

Site : Makale Özgünlük Kontrolü

Siteye giriş yaptığımızda karşımıza bir metin kısmı çıkıcaktır ve buraya makalelan makaleyi kopyala yapıştır yapıp.
“Enter Security Code” yazan kısma resimdeki harfleri girdikten sonra “Check Plagrasim” butonuna basıp analizin bitmesini bekleyin. Alt kısımda makalenin %kaç orjinal olduğunu ve orjinal olmayan kısımları kırmızı ile gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek