Pokemon Go’nun Bilinmeyen Hileleri

Pokemon Go oyununda, amaç Pokemon yakalamak ve yakalanan Pokemonlar’dan alınan puanlarlar seviye atlamak. Her seviye atlandığında daha güçlü Pokemonlarla karşılaşacaklar ve bu Pokemonlar’dan daha fazla puan kazanacaklardır. Daha çok Pokemon yakalamak için uzun süre hareket etmek gerekmektedir. Bu hareketi gerçekleştiremeyen kişiler, oyunun hilelerini aramaya başlamışlardır. Oyun harita üzerinden oynandığı için, harita üzerinden kendinizi ayarlardan olmadığınız bir yerdeymiş gibi gösterip o çevredeki Pokemonları yakalamanıza neden olmaktadır.

pokemon go hileleri

Ancak bu olay yapımcı firma tarafından fark edilmiştir. Bu nedenle hile yapan kişilere yaptırımlar uygulanmaya başlanmıştır. Bu uygulama oyundan birkaç saat uzaklaştırmadır. Pokemon Go hilesi uygulayan kişiler oyunda etkisiz eleman olmaktadır. Oyunda görünseler de Pokemon yakalamaları imkânsızdır. Bir diğer hile sayılabilecek durum ise oyuna ilk başlayanların yapacağı bir şeydir. Oyunda, güçlü Pokemon kazanmanız savaş sırasında size yardımcı olacaktır. Bu nedenle mümkün olduğu kadar güçlü Pokemon yakalamalı ya da evrimleştirmelisiniz.

Oyuna başlandığı zaman size 3 tane Pokemon verilmektedir. Herkes bu Pokemonları alarak oyuna başlar. Ancak bunun yerine birkaç dakika dolaşırsanız Pikachu’yu yakalayabilirsiniz. Oyuna Pikachu ile başlamak oldukça avantajlı bir durum olabilir. Bu nedenle oyunun heyecanı ile hemen önünüze çıkan her Pokemon’u avlamak yerine biraz dolaşmanız avantaj sağlar. İlk gördüğünüz Pokemonlara oyununun çoğu kısmında rastlayabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir kaybınız bulunmayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu