Seo Hosting

Arkadaşlar merhaba, Seo Hosting Nedir ? Seo Hosting Gerçekten Faydalı mı ? gibi hususları ele alacağım. Seo Hosting’in tek yararı diğer hostinglere göre 1’den çok (A-B-C Class ip’lere) Sahip olmasıdır. Yani Her bir siteniz size özel ip’de barınır ve bu şekilde her bir sitenin Google nezhinde değişikliği meydana gelir otomatik olarak. Bireysel hosting almayı düşünüyorsanız aldığınız CLASS ip’ler önemlidir. Bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz ancak benim gibi reseller hesaplarınız ve 30’dan çok siteniz sahip olunan ise aslında çok işinize yarayacaktır.

 

Yani diğer sitelerden link alıyorsanız çok çok ücret ödüyorsanız, bundan sonra kendi sektörünüzde site bulmakta güçlük çekiyorsanız muhakkak SEO hostingler sizin işinize yarayacaktır. Bu şekilde kendi sektörünüzde 10 adet site barındırabilir, bütün bu sitelerin etinden sütünden faydalanabilirsiniz.

Google gözünden de son derece doğallığı yakalamış olursunuz. Şahsen kullandığım dönemde, seo hosting almadan evvelce bir sitem sıralamadan yok olmuştu. Yaklaşık 3-4 ay süresince hiç sıralamaya girmedi. Aynı sektörde diğer sitem ise sıksık ilk sayfada idi. Daha sonra seo hosting’i denemeyi düşünerek satın aldım ve her bir sitemi değişik ip’ye taşıyınca sıralamadan yok olan sitem diğer sitemin bir altından giriş yaptı. Ve neredeyse bütün sitelerim aniden yükselme gözler önüne serdi ve hepsinin birbirine olan tesiri artınca durumuyla ana sitelerimde daha iyi yerlere geldi. Bu yüzden kendi link ağınızı kurmayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden SEO hostinge geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu