SEO Uyumlu Makale Saçmalıkları

Merhabalar, arkadaşlar SEO Uyumlu içerek nedir ? diye makaleler görüyorum pisayada, bana göre seo demek ; ziyaretçinin istediklerini ona sunmaktır.. Google artık saçmalıyor! insanlarda bunların üzerinden para kazanıyor.. Ben son 2 yıldır bazen özgün makale yazıyorum,dediğim gibi google saçmalıyor zaten..!

Şuan yaptığım gibi, makale yazmak yerine özgünleştirmek.. O yüzden sizlerde zaman kaybı yapmayın google kendini bilmiyor son zamanlar üst sıralarda dandik siteler , veya haber siteleri falan filan hani özgünlük ? SEO uyumlu makaleymiş, falan hepsi hikaye bana göre tabiki daha çok etkisi vardır ama spam yapanlar ve backlink kasanlar daha ön planda . Ya güncelle olunca geri düşerler veya şans eseri sıralamada kalabilirler..

Sitenizin okunma adedinin artmasını ve niteliğinin yükselmesini sağlamanın en iyi yolu, SEO’ya ideal yazılar yazmaktan geçer.

İnternet içerisinde süratli yükselmek amacıyla pek çok internet site sahibi reklamlara hatrı sayılır paralar harcıyor. Lakin içerikleri kaliteli olmayan internet siteleri, reklamlarla ziyaretçiyi kendilerine çeksede kaliteli içeriği olmadığından ziyaretçilerini kendilerine kalıcı olarak bağlayammıyor, kısa vakitte bu kullanıcılar doğrulusunda terk ediliyorlar.Reklamlara paranızı harcamadan internet sitenizin niteliğini arttırmanın ve ziyaretçi miktarını arttırmanızın bir yolu daha var. SEO uyumlu yazıler yazamak.

SEO uyumlu yazı yazmak nedir ?

İnternet aleminde özellikle haber ve blog tipi sitelerde tespit edilen içeriklerin önemi çok fazla, ancak yeni haber ve blog sitelerinin bir çoğu, kaliteli içerik kavramını tam olarak bilmiyor diyebiliriz. Hatta SEO kurallarına uymakdıkları içersinde süratle tökezledikleri, yapmaya çalıştıkları mecralarda büyük başarısızlıklar elde ettikleri aşikar.

Başklık detayları ;

–SEO‘ya uyumlu başlıkların en asli ayrıntıyı anahtar sözcük içermesidir.
-Başklıklara ait karakter sayıları 65-70 arasında olmalıdır.

Anahtar sözcüklerinin tüketimine bağlantı bölümlerinde ise özellikle ilgi edilmesi gerekmektedir. Örneğin; ”kisiselblog.html” yerine ”/SEO-Nedir.Saçmalıkmı.html” şeklinde bir yazımın tercih edilmesi bizzat Google doğrulusunda önerilmektedir.

İçerik detayları ;

-İçeriklerin en az 250 sözcükden oluşması gerekir
-İçeriğin %5’i kadari ise anahtar sözcük olmalıdır.
-İçeriğe eklediğimiz görselin-görsellerin alt evresinde tespit edilen etiketlerde anahtar sözcük olmalıdır.

Bu makale alıntı olarak özgünleştirilmiştir.. : ) 2 Anlatım sundum sizlere kafanız hangisine yatıyorsa ona göre davranın hacı abiler kalın sağlıcakla bye!

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek