Seo Uyumlu Makale Yazmak

Sitenizin okunma adedinin artmasını ve niteliğinin yükselmesini sağlamanın en iyi yolu, SEO’ya ideal yazılar yazmaktan geçer.

İnternet içerisinde süratli yükselmek amacıyla pek çok internet site sahibi reklamlara hatrı sayılır paralar harcıyor. Lakin içerikleri kaliteli olmayan internet siteleri, reklamlarla ziyaretçiyi kendilerine çeksede kaliteli içeriği olmadığından ziyaretçilerini kendilerine kalıcı olarak bağlayammıyor, kısa vakitte bu kullanıcılar doğrulusunda terk ediliyorlar.Reklamlara paranızı harcamadan internet sitenizin niteliğini arttırmanın ve ziyaretçi miktarını arttırmanızın bir yolu daha var. SEO uyumlu yazılar yazamak.

SEO uyumlu yazı yazmak nedir ?

İnternet aleminde özellikle haber ve blog tipi sitelerde tespit edilen içeriklerin önemi çok fazla, ancak yeni haber ve blog sitelerinin bir çoğu, kaliteli içerik kavramını tam olarak bilmiyor diyebiliriz. Hatta SEO kurallarına uymakdıkları içersinde süratle tökezledikleri, yapmaya çalıştıkları mecralarda büyük başarısızlıklar elde ettikleri aşikar.

Başklık detayları ;

SEO‘ya uyumlu başlıkların en asli ayrıntıyı anahtar sözcük içermesidir.
-Başklıklara ait karakter sayıları 65-70 arasında olmalıdır.

Anahtar sözcüklerinin tüketimine bağlantı bölümlerinde ise özellikle ilgi edilmesi gerekmektedir. Örneğin; ”/qweasffeuas.html” yerine ”/Apple iPhone-incelemesi.html” şeklinde bir yazımın tercih edilmesi bizzat Google doğrulusunda önerilmektedir.

İçerik detayları ;

-İçeriklerin en az 250 sözcükden oluşması gerekir
-İçeriğin %5’i kadari ise anahtar sözcük olmalıdır.
-İçeriğe eklediğimiz görselin-görsellerin alt evresinde tespit edilen etiketlerde anahtar sözcük olmalıdır. .

Benim gibi sağ dan soldan içerek çalarak biryerlere gelemezsiniz; ) o yüzden devamlı içerek üreterek makale yazmanız gerekiyor zaman, ve beyin!

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek