Siteni Topliste Ekle

Merhabalar, arkadaşlar bugün sizlere zirvehit.com dizin , toplist sitesi hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum. Zirvehit 8 yaşında köklü bir dizin sitesidir.. Sitenizi eklemek tamamen ücretsizdir, yazmanız gerekenler basit üye olmadan 100 ile 10000 kelime arası uzun makale yazarak bedava backlink kazanabilirsiniz..

Toplistler , bana göre seo acısından her zaman kullanılabilen bir taktiktir . sizleri bilmiyorum ama benim çok zaman faydasını gördüğüm toplistlerden birtanesidir..

Siteni ekle hit kazan, backlink kazan tamamiyle bedava siteni ekle istediğin kelimede zirveye ulaş. Sitenizi bedava ekleyerek anahtar kelimenizde kısa sürede artış olmasını sağlayabilirsiniz. Bu artışı enginuzun.org üstünden bedava yapabilirsiniz. Sitemize site eklediğinizde sitenize backlink sağlar, anahtar kelimede yükseliş sağlar ve hit sayısında artış sağlar. Aynı vakitte sitemize Alexa üstünde hit artışınızıda sağlamaktadır.

Sitemize eklenen tüm linkler katiyen silinmez ve hep güncel kalır. Sınırsız site mafsala hakkınız bulunmaktadır. Yalnız aynı siteler eklendiğinde kabul edilmez. Site ekleyenler ip adresi kayıt altına alınır ve yasa dışı hiç birsite onaylanmaz. Sitelerin onaylanma süreci aşağı yukarı 6 saattir.Site ekle sistemi bedavadır. Karşılıklı link mafsala prosedürü yapıldığında toplist sitemizden dofollow link alırsınız. Site mafsala prosedürü yapar iken otomatik paravan blog meydana getirmek ve pingleme hizmetinden yararlanmak amacıyla ekstra seçenekleri seçebilirsiniz. Zirvehit.com adresine girerek bütün işlemleri 1 dakika kısa sürede halledebilirsiniz . .

Ayrıca toplist kullanmak sitenize + kazandıracaktır. Bir tiyo vermek istiyorum mesela, zirvehit ‘com da makale yayımladınız ve özgün şekilde 300 kelime diyelim. Bu makelenin linkini alıp farklı toplistlere ekleyin mesela, 2 adet farklı toplist veya kişisel bloglardan size yakın sektör sitelerden topliste 1 makale yazdırıp link verin çapraz link misali.. : ) Gİbi düşünün aslında bu seo kavramı herkeze göre değişik, benimde böyle farkı yöntemlerim var denemenizde fayda var birşey kaybetmezsiniz. Bu yöntemi farklı sitelerle de ve sosyal medya ile güçlendirirseniz.. Devamlı sıralamada kalıcı kalırsınız.. Toplistler o yüzden önemlidir..

Kısa bir not daha belirtmek istiyorum.. Sonra makaleme son vereceğim..

XYZ. SİTE – CLUB -İnfo – Tk gibi domainlerle kendinize bir toplist ağı oluşturabilirsiniz mesela 50 adet farklı ip üzerine kurarak farklı sitelerden makale satın alarak.. Bu toplist lere link verirseniz doğal link ile hem googlenin hemde siteniz için çok iyi bir alt yapı olur.. Link maliyetinden yüksek olabilir ama sonuç olarak kendinize ait olacaktır.. Çok yazdım benden bukadar iyi Seolar. )

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu