Sponsor Hosting

Selamun Aleykum..

Uzun süredir bloguma girmiyordum.. Öyle kendi halinde bot ile içerek çekiyor köşede duruyordu taki.. Haziran ayına kadar hosting sponsor olarak kullanıyordum link karşılığında..Pek önemsemediğim için eskisi gibi taşıma gereğide duymadım..  Geçen hafta tema değişikliği için siteye giriş yapınca suspended (askıya alıntı) olduğunu gördüm.. Hosting aldığım kişiye pm göndererek bilgi almak istedim.

sponsor hosting 2016

Aman ALLAHım.. oda ne: ) Adam beni suçlamaya başladı.. Yok spam yaptınız yok içereklerinizde problem var vsvs.. Yedek istedim yedek için cevap vermeyince bende şikayet konusu açtım.. Hala konu üzerinde kafasına göre birşeyler yazıp çiziyor benim kişisel blogum 2012 yılında kuruldu şuan 2016’dayız.. 4 yıllık emek boşuna gitti..

Birde kalkıp benden özür dileyeceksin demezmi adam tam deliriyor: ) bu konuyu açmamın nedeni asla ve asla sponsor hosting kullanmayın.. Hata aslında bende ben site ile ilgilenmediğim için pek sorun olmaz diye bırakmıştım gerçi uzun süre kullandım hostingi problem olmadı sonrasında neolduysa, artık . Kanıtlayamadı bile..

 

Son olarak Sponsor hosting pişmanlıktır diyorum ve..

Makalemi burda sonlandırıyorum karışık bi yazı oldu yine ama.. Olsun, sağlıcakla kalın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu