Tuğba ekinci Kimdir biyografi ?

Bu kadını bir tek benmi seviyorum acaba..; ) ?

Google aramalarında, tuba ekinci olarak geçiyor, ama biz yine doğrusunu yazalım.

Evet bu makale Tuğba, hanım hakkında bilgiler ve kendi görüşlerim .. O şimdi asker şarkısıyla ve kliplerinle kendini ön plana çıkmayı başaran olgun ve güzel bir bayan.. Bu sanat alemi öyle değilmi zaten. Biz gördüklerimiz kadar biliyoruz kamera arkaları herzaman daha adrenaline geçer.. Her neyse ben yaptığı müzikleri seviyorum. Renkler ve zevkler meselesi diyebiliriz. Seven var sevmeyen var sorun yok tabikide ama ben sevdiğim için bunu yazıyorum. ( ulan nekadar saçmaladın analdık seviyorsun tamam..   )

tugba-ekinci-kimdir

Şuan Tuğba’nın yüz derece klip izliyorum süper ötesi… Ses hoşuma gidiyor zaten kadın dediğin diye bir şiir varya… Onun gibi birşey olsa gerek: ) Kadından anlayan ne demek istediği anlayacaktır.. Bazen yaşamadan neler yaşatabileceğini tahmin edebiliyorsun bunada yaşanmışlık diyoruz bu dünyada.. Şimdi herkes farklı anlayabilir (beyinsizler) ama tabiki yazının farklı anlamda olduğunu anlayanlarada burdan selamlar..: )

Neden böyle birşey söyledim çünkü kadınlar (40)larında çok şey öğrenmişlerdir artık hayata bakış acıları ve tecrübeler vsvs.. 1979 doğumlu olan Tuğba ekinci 40 yaşındadır.. Bir hülya avşar değildir tabikide, Hülya hanım 51 yaşında bildiğim kadarıyla.. Yanlış ise kusura bakmayın..: )

 

Konumuza dönelim.. Tuğba ekici‘nin bütün albüm isimleri şu şekilde..

  • 2005: O Şimdi Asker
  • 2007: Boynuz
  • 2008: Condom
  • 2010: Yanma Demezler
  • 2011: 100 Derece
  • 2013: Hadi Kızım Diyor
  • 2014: Git Git Gör Gününü
  • 2016: Para Babası

Son çıkarttığı para babası şarkısıda çok güzel, youtube üzerinde netd kanalında yayınlandı, kısa sürede milyonlara ulaşır diye ümit ediyorum..

Tuğba Ekinci’den bassettik bari bir ipucu daha verelim telefon veya bilgisayar , tablet, gibi işlemci android ve İphone marka telefonlarınıza anında hiç bir ücret ödemeden kayıt (üye) olmadan mp3 olarak indirebilirsiniz… mjp3indirjet.com sanatçının isim veya şarkı adı yazınca direk indirebilirsiniz..

Makalemizi burda noktalayalım. Çünkü Tuğba Ekinci’den girdik mp3 sitesinden çıktık . . Yolun sonu pek iyi görünmüyor ( ; ) – kalın sağlıcakla..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu