Tüm Yasakları Kaldırıyoruz!

Mahkeme Kararı ile kapatılmış Yasaklı Sitelere Girmek Artık Çok Kolay. Yeni bir tarayıcı olarak tanınan ktunel ile imreis.com ayrıcalığıyla bundan sonra dilediğiniz sayfaya gidebileceksiniz.
İnternetin istiklal kısmı olarak görülmesine karşın internet sitelerine eklenilen yasaklar ve erişim engelleri insanların değişik yollar ve yöntemler kullanarak bu sitelere giriş gerçekleştirme istemesine namacıyla olmaktadır. Ktunnel giriş yardımıyla bu sitelere giriş yapabilmek amacıyla diğer hiçbir şeye lüzumsinim duymanız söz hususu değildir.

Yasaklanmış ve erişim engeli konulmuş olan sitelere giriş yapabilmek amacıyla DNS ayarlarını değiştirme ya da birtakım uygulamalar yüklemek gibi işlemlere lüzumsinim duyabilirsiniz. Bunlar gerçekte lüzumtiğince basit işlemler olsa da bunları yaptıktan sonra DNS ayarlarınızı daha sonra yine değiştirmeyi isteme ya da yüklediğiniz uygulamaın size bilgisayarınızda ya da mobil telefonlarınızda yer kaplaması gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple size yükleme yapmaya lüzum kalmadan ya da DNS ayarlarınızı değiştirmenize lüzum kalmadan dilediğiniz siteye giriş yapabilmeniz mümkündür.

Oldukça basit, yalın ve basit tüketimi ile hiçbir kurulum yapılmasına ve hiçbir uygulama indirilmesine lüzum duyulmadan normal bir siteye giriş yapıldığı gibi ktunnel kullanılabilir. İnternet bağlantı hızınızdan rastgele bir problem yaşamadan ve hiçbir kısıtlamayla karşı karşıya kalmadan bütün siteleri dilediğiniz gibi ziyaret edebilirsiniz. İnternet üstünde son zamanlarda yaşanan tartışmaların gerçekleşmesi halinde ktunnel ve vtunnel gibi siteler kullanılarak bu tür sitelere basitçe girilebilir. Site ortamında rastgele bir reklam, tanıtım ve uygulama indirme gibi uzantılar olmadığı amacıyla bilgisayarınıza zarar vermeden kullanabilirsiniz. Tamamen bedava olan ve hiçbir üyelik lüzumtirmeyen ktunnel ile sosyal ağlar, forumlar, bloglar yasaklansa dahi günlük kullanıma devam edebilirsiniz.

Yasakları ortadan kaldıran site ; http://imreis.com

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek