Türkçe İfşa Siteleri ?

Merhabalar, son zamanlarda farklı siteler de, okuduğum yazı hakkında bende bilgi vermek istiyorum ifşa, dedikleri olay bazı sosyal medya uygulamalarında kendi istekleriyle yayın yapan bayanları, kayıt ederek İnternet ortamında videoları yayınlıyorlar.. Doğrumu ? değil tabikide, ama sonuç olarak bunu yapan kendisi!

Aslında onlarada ceza vermek gerekiyor, yasaklı siteler hakkında bir çok makale bulabilirsiniz, bu tarz sitelere girmek için proxy gerekli, hiç bir uygulama kullanmadan website üzerinden giriş yapabiliyorsunuz.

Yasaklı internet siteleri bundan sonra Türkiye internet ekodüzeninin ayrılmaz bir gerçeği durumuna geldi. Her birimizin bildiği gibi yaşanan rastgele bir hadise ardından ilk olarak tanınmış sosyal ağlar olmak üzere çoğu internet sitesi mahkeme kararıyla engelleniyor ya da yavaşlatma tarzı sıkı denetim programı gerçekleştiriliyor.

Elbette internet kullanıcılarının bilgiye erişme özgürlüğünü kısıtlamak internet aleminde her vakit sanıldığı kadar basit olmayabiliyor. Yasaklı sitelere giriş yapabilmek amacıyla kullanabileceğiniz nerdeyse sonsuz teknik var. Bunların bir alanı bağlantı ayarlarınız üstünde bir alanı da kullandığınız düzenin program ayarları üstünde farklılık gerçeklştirmeyi gerektiren tekniklerdir.

Bu tekniklerin dışında da hem bağlantı ayarlarınızı değiştirmeden dilediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabileceğiniz hem de yavaşlatma sıkı denetimü programını delebileceğiniz vekil sunucu (proxy) sitesi tekniği bulunuyor. Web sitemiz de tam olarak bu servisi yayınlayan sitelerden biridir. Sayfamızda yer alan adres çubuğuna engellenen ya da gizlice giriş gerçekleştirme dilediğiniz internet sitesinin adresini yazıp, “Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra dilediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek