Ücretsiz Backlink Toplist Listesi

Merhaba..
Backlink için okadar para ödemenize, gerek yok arkadaşlar ve bazen ödediğiniz paralar boşuna gidiyor..Forumlarda satılan backlinklerin bir çoğu çöplük olmuştur.. O yüzden biraz daha sade ve etkili sitelerden backlink almanız sizin için faydalı olacaktır.. Toplist nedir? Toplist’in faydalarından yararlanmak istermisiniz? Evet yanlış duymadınız toplistler.Bana göre seo backlink konusunda etkililer uzun süredir kendim kullandığım için hiç bir zararını görmedim.. Sizlerede Bedava Toplist, Dizin listesi vereceğim günde. 1-2 tane eklemeniz yeterli olacaktır..

Öncelikle toplist hakkında bilgi vermek istiyorum ;

toplist nedir faydaları ve toplist listesi

Toplistlere sitenizi spam şekilde eklemeniz size fayda sağlamaz aksine sizi sıralamada düşürebilir. Onun için toplistlere, ekleme yaparken özgün seo uyumlu açıklama girmeniz gerekiyor bütün, toplistlere aynı açıklama (desc) girerseniz spam yapmış olursunuz bununda size artı yerine eksi olacaktır..

En iyi Toplist Dizin Site Listesi  ;

Zirvehit.com PR5 8 Yaşında.
Xm9d.com PR5 2 Yaşında.
siteekle.xyz
urlekle.tk
redcep.com
danceinversion.com
Webdizin.NET

toplist ekle siteni ekle backlink kazan

Şuan için 6 adet ekledim sürekli güncellenecektir. Liste toplistlere eklenme süresi 24 ile 48 saat içinde editörler tarafından kontrol edildikten sonra kabul ediliyor.  Her biri ayrı ip üzerinde ve güncel toplistlerdir. Google botlarının devamlı toplist sitelerinde gezmesi ve sizin linklerinizi özgün şekilde görmesi sizlere yakın sürede faydasını sağlıcaktır. Toplistleri devamlı kullanmanız gerekiyor ama. Neden derseniz herzaman anasayfa link vermeyin. Kategorileri ve konu linklerinide açıklama yaparak ekleyebilirsiniz bir nevi imleme işinide görebilirsiniz . Sitelerinizi ekleyerek backlink sahibi olabilirsiniz. %100 doğal backlink!

Bu makale’ninde sonuna geldik: ) Umarım işinize yarar kalın sağlıcakla.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu