WordPress whatsapp eklentisi

Merhabalar,

Arkadaşlar şuan web siteme kurduğum eklenti hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Harika birşey vallahi: ) bu eklenti ücretli olarak satılıyor! ama R10 forumunda #Remzikurcan isimli kullanıcı kardeşimiz ücretsiz olarak dağıtımını yapiyor..

Bende deneme amaçlı siteme kurdum eklentiyi aktif ettim.. Ama kaldırmayacağım kullanmaya karar verdim.. Böyle eklentileri ücretsiz olarak bulmak zordur.. Yazan arkadaşa burdan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum kendi adıma.. Sizde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok basit.

İndirdiğiniz Eklentiyi FTP araçılığı ile sitenize yüklüyorsunuz veya eklentiler bölümünden yeni ekle diyerek rar dosyasını bilgisayardan yükleyin. Daha sonra etkinleştir diyerek, aktif edebilirsiniz.

Buraya kadar herşey tamamsa.. WP Admin panelden ayarlar bölümüne geliyoruz. Whatsapp İletişim ‘e tıklıyoruz karşınıza çıkan alanları dolduruyoruz İşte bu kadar basit .

Eklenti aktif etmeyi ve ayarları hallettiğimize göre, şimdi temamızın header.php dosyasına bu kodu eklemeniz gerekiyor :

<?php
if(function_exists(‘arikod_whatsapp_mesaj’)) {arikod_whatsapp_mesaj();}?>

Güle güle kullanın.. Yapamayan arkadaşlar olursa yorum olarak bildirsin, elimden geldiğince yardımcı olurum iyi günler kalın sağlıcakla..

One Response to “WordPress whatsapp eklentisi”
  1. Remzi Kurcan 27 Aralık 2017

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek