Yasaklı Sitelere Giriş Yapmak İstermisin

Merhabalar ;

Proxy değiştirme siteleri 2018, yeni proxy siteleri, yasaklı sitelere giriş, proxy değiştirme uygulamasız, proxy nasıl değiştirilir, en iyi proxy siteleri.

Herkes internette dolaşırken özgür olmak ister, kimse kendinin hangi siteleri ziyaret ettiğini yada hangi sitelerde süre geçirdiğini diğersının bilmesini istemez. An itibari ilede yaygınlaşan site kapatma hadiseleri ile fazlası siteye ulaşmak zorlaştı. Uygulanan onca yasağa karşın gerçekte fazlası şahıs bu işin püf noktalarını biliyor. Eğer diğersının senin hangi sitelerde dolaştığını öğrenmesini engellemek istiyorsan proxy en basit teknik. Tabiki bunun değişik teknikleri var. Bunu bir uygulama ilede sağlayabilirsiniz. Buradan paylaştığımız diğer teknik olan proxy değiştirme uygulaması 2017 isimli makaleye göz atabilirsiniz. Ama uygulama indirip bilgisayara kurmak zorunuza gidiyorsa ve süre kayıbı olarak görüyorsanız çokta haksız sayılmazsınız. Eğer sizde proxy değiştirmenin en basit yolunu arıyorsanız hadi makaleyi okuyun.

Proxy nedir? Ne işe Yarar?

Evet proxy diyoruz ama nedir bu proxy denilen şey? Proxy senin ile ziyaret ettiğin websitesi arasında bir duvardır. Senin şahsi bilgilerini korumanı sağlar ve diğer biri doğrulusunda takip edilmeni engeller. Proxy bir IP adresidir, öyleki diğer biri sizin gerçekte sahip olduğunuz IP adresini göremez.

Neden proxy kullanırız?

Genellikle Türkiye’de bir çok websitesi engellenmiş durumda, bu yüzden şayet o websitelerine ulaşmak istiyorsanız proxy’e gereksinim duyarsınız. İşte bu yüzden sizlerin o websitelerine ulaşmanızı basitleştirecek çevrimiçi proxy servisleri alçakta listelenmiştir.

Sizler için özel tasarladığımız redproxy.net adresinden istediğiniz sitelere giriş yapabilirsiniz, tarayıcınızdan http://redproxy.net yazarak anında reklamsız programsız giriş yapın!

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek