Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri

Merhabalar ;

2018 yılında ,Yasaklı bir siteye giriş gerçekleştirme dilediğinizde karşınıza sonsuz seçenek yol çıkıyor. Bu yolların bütününün ise en büyük ortak özelliği vakit alan teknikler olmasıdır. En basitinden DNS değiştirmek dilediğiniz vakitte bile size ideal DNS aramanız daha sonra da cihazınıza bu DNS adresinin girişini gerçekleştirme mecburiyetinde kalırsınız.

Tüm bu uğraşlı tekniklere seçenek olarak kullanılabilen tek teknik ise proxy siteleridir. Proxy siteleri yardımıyla hangi cihazı kullanıyor olursanız olun problemsiz şekilde dilediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Bu amaçla proxy siteleri bugün çoğu şahıs doğrulusunda kullanılmaktadır. Bu tanınmış proxy servislerinden biri de imreis.com adresidir.

tunnel; kullanıcıların DNS ve Proxy uygulamaları ile vakit kaybetmeden sadece birkaç tıklama hareketi ile istedikleri bir internet sitesine giriş yapmalarına imkan gerçekleştiren proxy sitesidir. Kullanımı tamamiyle bedava bulunduğu gibi rastgele bir kayıt prosedürü ya da eklenti indirmenize de lüzum kalmaz. Bu sayede sadece bilgisayarlardan değil ilaveten tabletlerden ve bütün akıllı cihazlardan da bu proxy servisini kullanarak dilediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek