Yasaklı Sitelere VPN VTunnel İle Giriş

Merhabalar..
Dünya nüfusunun yarısından çoğu internet kullanmaktadır. İnternet istiklal ortamı olmasından ötürü bütün kullanıcılar istediği siteye girebilmek, üye olmak ve istediği uygulamalamayı kullanabilme özgürlüğünden ötürü bu kadar çok talep bulunmaktadır. Çeşitli nedenlerden ötürü sitelerin yasaklanması kullanıcıları küstürmektedir. Bunun amacıyla bizlerde sizlere vtunnel, ktunnel ve btunnel gibi platformları sunmaktayız.

Ülkemizde detaylı nedenlerden ötürü devre devre sitelere erişim yasakları getirilmektedir. Ortalama 30 milyon internet kullanıcısı olan ülkemizde bu tarz yasaklar kullanıcıları değişik yol arayışına itmektedir. Bunlardan bazıları ücretli uygulamalar ya da bilgisayarınıza uygulama kurmayı ön görmektedir.

http://imreis.com yasaklı sitelere giriş

Vtunnel platformu bunların hiçbirine gereksiniminiz olmadan dilediğiniz siteyere girerek gezinti yapmanıza imkan tanımaktadır. Vtunnel uygulamasında bulgularınız kaydedilmez, IP adresiniz gösterilmez ve takip edilme olsılığıniz bulunmamaktadır.

Siyasi çekişmeler ve karışıklıklardan ötürü yasaklanan sitelere bundan sonra DNS değiştirmek yeterli olmuyor. Hiçbir suçu olmayan internet kullanıcısı ise bu tarz olayların cezalandırılmış yönü oluyor. Vtunnel platformu ile hem ülkemizden hem de vatan dışından dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasının sağ üst köşesinde tespit edilen arama çubuğuna site isminizi doğru şekilde aratarak git demeniz yeterli olacaktır.

Bir tünel sitesi olan vtunnel de başka tünel siteleri olan btunnel ve ktunnel gibi IP adresinizi gizler ve IP adresinizi değiştirerek internette yasaksız şekilde gezinmenizi sağlar.

Bu uygulama yardımıyla yasaklı sitelere giriş imreis.com yapmanın yanı sıra sizi takip etmeye çalışan uygulamaları da devre dışında bırakmış olursunuz. Burada ki vtunnel mantığı ise şu şekilde oluyor; site üzerinden arama çubuğuna gitmek dilediğiniz adresi yazdıktan sonra sizin IP adresiniz değişerek vatan dışından bir IP alarak gezintinize devam ediyorsunuz.

Vtunnel, btunnel, ktunnel gibi tünel sitelerinin en büyük özelliği bedava olmasıdır. Bunun yanı sıra çöp reklam vs gibi şeylerle karşılaşmazsınız. Direkt olarak gitmek dilediğiniz siteye ulaşırsınız. İnternetiniz yavaşlamaz, virüs olsılığı yoktur ve her ortamda kolaylıkla yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Gençlerin çoklıkla vakit geçirdiği alan şüphesiz internet… Ve bununla beraber burada sosyal medya ve sosyal paylaşım siteleri gözde halde. Ve bu hal ülkemizde detaylı nedenlerle bu siteler engellendiğinde gençlerimiz haklı olarak yeni yollar aramaktadırlar. Bizde gençlerimizi bu dertten kurtarmak amacıyla btunnel, ktunnel, vtunnel gibi yasaklı sitelere giriş platformları oluşturduk.

Yasaklar yalnızca gençleri değil yasaklı olan bölgedeki bütün kullanıcıları etkilemektedir. Teknolojik yapıları tam oturmayan ülkelerde yasaklamalar, engellemeler, kapatmalar, buzlamalar gibi cezalar uygulanmaktadır. Gerçek hatalının suçlunun ya da bozukluğun çözümü yerine milyonlarca internet kullanıcısı kısıtlanmaktadır.

Btunnel, ktunnel gibi platformlar dünya da süregelen olarak kullanıldıklarından ötürü, ilerlemiş ve itimatilir bir platform olarak yasaklı sitelere giriş amacıyla akla en başta gelenler arasında bulunmaktadır.

Btunnel engellenmiş olan Facebook, Youtube, Twitter , video siteleri vs gibi sitelere hiçbir ücret ödemeden ve hiçbir uygulama kurmadan erişiminizi gerçekleştiren sistemdir. Sadace yasaklı sitelere giriş amacıyla değil, internette takip edilmeden gezebilmek amacıyla kullanılması gereken bir platformdur. Peki bu kadar anlattığımız btunnel platformu nedir?

ktunnel nedir? http://imreis.com

Tünel uygulamalarının en süregelen şekilde kullanılmakta olanları; ktunnel, btunnel ve vtunneldir. Bu platformlar çevrimiçi halde iken kullanıcının şahsi bilgilerini gizleyerek itimat içersinde gezmesini gerçekleştiren ve değişik üzerinden bağlandığından ötürü daha itimatilir olan aktarımlı bağlantı tipidir.

Gün ortamında çok çok ziyaret alan sosyal paylaşım sitelerinin bir anda kapatılması site sahipleri ve internet kullanıcılarını korkutsa da btunnel gibi ilerlemiş ve itimatilir yöntemler ile yasaklı sitelere basitçe giriş yapabilirsiniz. Tünel siteleri yani btunnel, ktunnel, vtunnel gibi siteler;

IP adresinizi gizler.

Kişisel verilerinizi kaydetmez ve gizler.

İstenmeyen tanıtımlar kapatılabilir.

Java script çalışması durdurulabilir.

İstenilen bütün yasaklı sitelere giriş süratli şekilde gerçekleştirilebilir.

Yapılan bütün işlemler saklı kalır ve nereden bağlantı yaptığı bulunamaz.

Yapılan site engellemelerinin sebepleri genelde hukuka aykırı olunmasından ya da siyasi hal sebeplidir. Engellemeler hangi ülkede yapıldı ise o ülkeden erişim engellenir. Tünel siteleri de bu tarz hallerde sizin yasaklı sitelere giriş yapabilmeniz amacıyla hiçbir bilginizi kaydetmeden, IP adresinizi değiştirir ve saklı olarak istediğiniz siteye giriş yapmanıza imkan sağlar.

Ktunnel – btunnel – vtunnel – yasaklı sitelere giriş – hidemyass imreis.com & http://imreis.com ziyaret edin.

Bir Cevap Yazın

webmaster blogu - İçerek