Zuhal Topal İzdivaç

Merhabalar,

Arkadaşlar neresinden başlasam bilmiyorum ama.. ; ) Yine boş vaktimde.. Bu İzdivaç evlilik programlarına bir göz atayım dedim.. Sahur yapmadan önce.. 6 ay falan oldu sanırım en son izlediğimde.. Birilerinle nişanlayıp sonra başkasınla Evlenen kızlar vardır.. Değişen birşey yokmuş, gibime geldi..

Türbanlı bir bayan var İzmir’in köylerinden gelmiş . Hanife Kutsal topraklara gitmiş ve tekrar serkan isimli kişi Televizyondan, hanifeyi tekrar kanala davet ediyor.. Hanife telefon ile bağlanıyor ve Trip atiyor..

Ve bugün stüdyoya geliyor herkeze selam veriyor ama, serkana vermiyor.. Buraya kadar herşey tamamdır..

Ve bundan sonraki benim yorumlarım geliyor..: )

Arkadaşlar böyle programları izlemeyin lütfen neden derseniz İnanılacak gibi değil 18 yaşında kızlar 19 yaşında kızlar. Bu programa evlenmek için görünsede aslında hepsi kamera önünde bulunmak için burada bulunuyorlar. Biraz araştırma yaptım hepside instagram vb gibi sosyal medyalarda Reklam yaparak para kazanıyorlar bazıları farklı sohbetler peşinde tabikide..

Kim kızını buraya gönderirki? Aklım almıyor vallahi.. TÜRKiye’de aile ortamları bukadar değiştimi abicim ya.. Mini etekler falan filanlar.. Eski Türkiye’ nerde bunlar nerde!

Ramazan boyunca vaktim olunca bu konu hakkında diğer evlilik programları hakkında makaleler yazmak istiyorum: ) 2 Haziran Zuhal Topal İzdivaç Programını  canlı olarak izleyebilirsiniz..!

 

Zuhal Topal 1 Haziran 2017 Günü Atv’de Yayınlanan Zuhal Topal  izle, Zuhal Topal Son Bölüm  Tek Parça  izle , Zuhal Topal Bugünki  bölüm izle,  Zuhal Topal Son Bölüm  Fragmanını izle, Zuhal Topal Dünkü bölüm izle, Zuhal Topal son bölüm izle Zuhal Topal Canlı izle, Zuhal Topal Online izle, Zuhal Topal Yeni bölüm izle, Zuhal Topal   Seyret, Zuhal Topal Full hd Tek parca izle, Zuhal Topal 1 Haziran Çarşamba izle, Zuhal Topal   Youtube izle, Zuhal Topal 1.06.2017  Dizisi izle, Zuhal Topal  Donmadan Reklamsız izle, Zuhal Topal indirmeden izle

 

Yukarıda belirttiğim kelimelerle.. Bakalım Google amca’dan nekadar Hit çekebilirim: )

Makalemin sonuna geldik.. Hayırlı sahurlar ALLAH kabul etsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

webmaster blogu - webmaster bloğu